Třída 1.A

ROZVRH HODIN 2019/2020

Volejbalový trénink
Dnes jsme se v tělocvičně aktivně zúčastnili volejbalového tréninku s profíky:) Ukázali nám, jak trénují a všechny děti to moc bavilo. A kdyby chtěly taky hrát, mají možnost. Každé úterý od 14. 00 do 15. 30 hod v tělocvičně naší školy (přihlášky s informacemi obdržely a já doufám, že trénovat jich bude co nejvíce:))

20190912 082623

Plánované akce:
září
19. 9. třídní schůzky - účast nutná, budou proti podpisu předávány hesla k elektronické žákovské knížce

říjen
Výstava domácích mazlíčků, termín výstavy a podrobnější informace obdržíte

Pexesový turnaj dětí 1. - 3. tříd, termín upřesním
Den dýní a strašidel - konec října,podrobnější informace zašlu

Váš prvňáček se může stát čtenářem
Knihovna města Ostravy od září 2019 zahajuje novou kampaň zaměřenou na prvňáčky.
Zdarma můžete své prvňáčky zaregistrovat do ústřední knihovny či kterékoliv pobočky Knihovny města Ostravy již v září 2019 nebo v průběhu školního roku 2019/2020. Děti tak nepřijdou o tradiční a oblíbený Týden prvňáčků, který se bude konat od 2. do 8. března 2020. V tomto týdnu budou všichni prvňáčci ve své knihovně slavnostně pasováni na čtenáře.
Informační letáčky pošlu po dětech.

leták knihovna