Třída 2.A

Rozvrh hodin 2019/2020

rozvrh2A

Milé děti, přeji vám všem krásné prázdninové dny, už teď se těším, až se uvidíme ve 3. A !

vysvědčení

Martínku,Adrianko,Samíku, Eliško, Karolínko, děkuji za pozdravy a pěkné fotky !

Martinův pozdrav

Adrianka se učí

Samík a hra

3 holky v pokojíčku

štěňátka v pokojíčku

Kája a Eliška se štěňátky

Děkuji všem dětem, které mi posílají krásné obrázky i fotografie. Mám z nich velkou radost !
 Eliška u jezera

Eliška s pejskem

Eliška na chatě

obrázek Karolínka Sukačová

Samuel foto
obrázek Samuel

Natálka kuřátka

Natálka s maminkou

Natálka sází brambory

Natálka a špekáčky

svislý Elemír

Milí rodiče, milí žáci, přeji vám všem pěkné velikonoční svátky plné sluníčka a pohody.

kohoutek velikonoce

kraslice

Milí rodiče, zdravím vás i vaše děti. Vzhledem k situaci, která nastala z důvodu uzavření škol vás prosím, abyste i nadále sledovali zprávy na dm software, kde budu zasílat aktuální informace a úkoly k domácí práci.

Pokud budete potřebovat cokoliv konzultovat, můžete využít  kromě dm softwaru také mail  dudova@kosare.cz

Děkuji a přeji pevné zdraví.

V neděli 8. března nám odjíždí Eliška, Natálka, Samík, Tadeáš a Martin do školy v přírodě. Tak si to tam pěkně užijte a ve zdraví se nám vraťte!
IMG 6607

4. března proběhla recitační soutěž žáků 2. tříd. Vítězům blahopřejeme.

IMG 20200304 212750

Zdravíme z plavecké výuky. Moc si to tu užíváme a vody se nebojíme!IMG 6600

IMG 6602

Nezapomeňte!
V pátek 7.února jdeme poprvé plavat. Musíte si přivstat - sraz je už v 6 40 hodin u školy. Aktovku i batůžek s sebou.

V tomto týdnu se uskutečnila výtvarná soutěž 2. tříd na téma " Paní Zima ". Porota to měla opravdu velmi těžké, protože
všichni se moc snažili. Nakonec vybrala 10 nejlepších prací. Blahopřejeme vítězům! Ještě nás čeká v tomto školním roce
pěvecká a recitační soutěž. Už nyní mohou žáci vybírat básničky a písničky.
IMG 6501

21.ledna jsme se zúčastnili výukového programu v OZO - Ozíci a Skládkoobr. Získali jsme mnoho nových poznatků o třídění
odpadů a také jsme si zasoutěžili. Bylo to prima.

IMG 6481

IMG 6494

Důležitá informace:

Ve 2. pololetí - od 7. února budeme v rámci tělesné výchovy každý pátek chodit do plavání. Je nutné, aby žáci měli platné lékařské doporučení. Prosím rodiče, aby si ho u dětského lékaře včas zajistili. Děkuji.

Tradiční vánoční jarmark i Zpívání na schodech jsme si všichni krásně užili.DSC 0650

DSC 0595

DSC 0412

5.12. jsme měli ve třídě návštěvu anděla, čertíka a Mikuláše.

DSC 0217

11.12.budeme mít ve třídě výukový program Ten vánoční čas. Určitě se dozvíme něco zajímavého o vánočních tradicích.Vstupné 50 Kč bude uhrazeno z vybraných peněz.

12.12.se uskuteční  Vánoční jarmark. Po jeho skončení bude tradiční Zpívání na schodech,tentokrát v atriu školy. Srdečně vás všechny zveme! Dejte, prosím, dětem zvoneček nebo rolničku.

IMG 6254

3.12. jsme byli v knihovně. Každý si našel něco zajímavého ke čtení.

IMG 6326