Třída 3.A

školní rok 2020/2021

Milí rodiče, žáci, přeji vám všem krásné Vánoce a v novém roce pevné zdraví, štěstí a pohodu.

věnec

Dnes k nám přišel na návštěvu hodný čert a anděl

čert

U tabule

Nikdo se ho nebál

A nikdo se ho nebál

Všichni se hlásili, že budou stále hodní

A všichni se hlásili

A všichni se hlásili 2

Připravujeme se na Vánoce

Vojta a perníčky

Tvoříme a vyrábíme

Karolínka se skvišíkem

On line výuka nás baví!

Eliška on line

Prosím, podpořte dva projekty naší školy a školky D7 a D8 !   Rodiče, hlasujte na www.spolecnetvorimejih.cz

Děkujeme.

Proč musíme o prázdninách zůstat doma?

leták pro 1. stupěň 1

Ředitelské volno

Ve dnech 26. a 27. 10. vyhlašuje ředitelka školy ředitelské volno. V těchto dnech proběhne na chodbách i ve třídách rozsáhlá výměna podlahových krytin a také plošná desinfekce vnitřních prostor školy.

Všichni žáci naší třídy se zaradovali - zase budeme chodit na plavání ! Je tam vždy spousta legrace a zábavy. A také že ano.

plavání 2

plavání 3