Třída 6.A

M - Langrová
  Aj - Klaudová

Matematika, přírodopis

Moji milí žáci, vážení rodiče,

od zítřka počínaje budu pro Vás k dispozici na Skypu a to denně od pondělí do pátku vždy od 10.00 - 11.30 hodin na jméně Miroslava Langrová, adresa : langrovakosare@seznam.cz. Můžete se na cokoli k výuce zeptat a já Vám mohu poradit. Těším se na viděnou alespoň takto.

Vše jinak zůstává, učení na Dmsoftware.cz v části Výuka, výukové zdroje, úložiště výukových zdrojů. Komunikace je možná také přes Zprávy v Dmsoftwaru anebo na adrese: mirkalangrova72@centrum.cz. Na této adrese budu také od žáků očekávat některé výsledky zadaných prací.

Mirka Langrová

Český jazyk (Martina Bulařová)
Kromě komunikace přes dmsoftware nabízím i komunikaci přes SKYPE, messenger nebo e-mail.
Kontakt : Skype: Martina Bulařová (live:.cid.cf58286a9224a1a4) každé pondělí, středu a pátek od 8:30-9:30 hod. (samozřejmě i možnost domluvy), ale dále také přes messenger: Martina Bulařová   nebo    e-mail: bularovakosare@seznam.cz

Anglický jazyk
Dobrý den, pokud budete se mnou potřebovat cokoliv konzultovat, můžete využít kromě dmsoftwaru také skype.
Skypové jméno: Monika Klaudova
Skypové číslo: live:.cid.b4b828767d166e8a
Termín: ve středy od 10.00  do 11.00, ve čtvrtky od 17.00 do 18.00. Je možné se domluvit i na jiný čas.

Informatika

Dobrý den, pokud budete se mnou potřebovat cokoliv konzultovat  můžete využít kromě dm softwaru také mail kneysova@kosare.cz nebo skype. Moje e-mailova adresa na skype:  kneysova@kosare.cz. Skypové jméno:  live:.cid.f3e8ad70240076ee

Na skypu budu denně od pondělí do pátku v čase od 10:00 do 11:00 hod. Je možné se domluvit i na jiný čas. Mail můžete poslat kdykoliv, kontoluji ho nepřetržitě. Kneysová

Akce třídy :

Projekt " Zelený ostrov" : celoroční projekt zařazený do výuky přírodopisu, výtvarné výchovy a pracovních činností. Příběh skutečné události - ostrova Krakatau a jeho postupné obnovy ( i na zničeném ostrově život znovu vyhrává a my tím procesem sukcese postupně procházíme v rámci různých aktivit, např. Hry s kameny)

I v této době umíme tvořit, tady na ukázku několik žákovských výtvorů z pavoučí říše:

Viki Bjpg

Valča DJPG

Pavel Pjpg

Jakub Šjpg

David Sjpg

Adam Pjpg

Toto jsou vítězové šachového turnaje:

šachy1

Šachový turnaj a rozhodující partie, vidite to soustředění a napětí?

šachy2

šachy3

A takto viděli kluci svoje kameny.
kameny kluci

Holčičí tým se domlouvá a staví svoji mozaiku. Copak asi vymyslely?
holky3