Třída 7.B

Online rozvrh třídy:

rozvrh sedmáci

Přpříměstský tábor 2 page0001

Zajímavé téma jsme dnes otevřeli s rodiči na třídních schůzkách.... Proč si žáci nechtějí zapnout kamery? Ve škole se přece také vidíme, musíme se upravit a obléknout. Jaký je Váš názor? Chtěli byste mít kamery povinně? Stydíte se? Jaký je Váš názor?

Napiště mi. Těším se. Petrová

kammera

beránek     veli

Jaké byly Velikonoce v naší třídě? Rodinné, peklo se, zdobilo, koledovalo, byly plné sladkostí, ale také procházek a pohybu. Děkuji za fotografie. Jeden žák prožil celé svátky studiem a ležel v knihách, uhodnete který?:-)

evi

Chybí Vám pohyb? Mám pro Vás další výzvu, klikni na odkaz, zaregistruj se a sportuj. Pěkný den Petrová.

Velikonoční prázdniny 1.4.2021. Online výuka pokračuje v úterý 6.4.2021. Všem přeji krásné a klidné Velikonoce. Petrová

zajíci

První pohybové, taneční a relaxační chvilky jsou za námi. Jaké byly? Nás bavily, nasmály jsme se, překvapila nás účast. Samozřejmě, máme co zlepšovat. Jak se líbila aktivita Vám? Napište, budeme rády za každou připomínku. Evi, díky za kameru:-). Zdravím Vás Petrová.

cvičímeCvičili jste tento cvik správně?

Máme nový úkol do přírodopisu, zvládneme udělat herbář do konce května??? Bude mít 30 položek (z toho může být 5 stromů). Ráda pomůžu se sběrem a určováním. Jak na to? https://www.youtube.com/watch?v=JunkmRZItjY. Nezapomeň chráněné rostliny nesbíráme!!! Výkresy budou na vrátnici.

Moc Vás zdravím Petrová.

Ahoj třído, vím, že distanční výuka je dlouhá a nařízení vlády přísnější, ale pořád můžeme posilovat své zdraví a chodit ven v rámci okresu. Příroda se probouzí, začíná pomalu jaro. V přírodopise nás čekají rostliny. Pošlete mi fotku z Vaší procházky nebo běhání. Najdete už první jarní květiny? Poznáte je na obrázcích? Přeji hodně zdraví a úsměv na tváři. Petrová

hádanky

Přeji celé třídě krásné a mrazivé jarní prázdniny, plné sněhu, smíchu a pohody. Počítače schovat do šuplíků. Užijte si pohyb, rodinu a přírodu:-). Třeba uvidíte ptáčka na krmítku, pošlete mi fotku jak trávíte prázdniny. Zdraví Petrová.

ptáci na krmítku

Dnes jsme si rozdali vysvědčení, bylo mrazivo, ale společnou chvilku jsme si moc užili. Teď už huráááá do druhého pololetí.

vysvědčení

Ahoj třído, v pondělí 1.2.2021 si v atriu školy rozdáme výpis vysvědčení v 9:30. Tento den neprobíhá online výuka. Také mi, prosím, přineste ke kontrole sešit z přírodopisu. Moc se na Vás těším Petrová.

children 1056065 1280

Třído, zdravím Vás, v DM Softwaru máte super testíky do přírodopisu (příprava na čtvrteční písemnou práci). Neleňte, učte se, zaberte, vysvědčení se blíží, je škoda mít špatné známky!!! Pokud potřebujete pomoci, piště, volejte, jsme tady pro Vás. Hodně štěstí. Petrová

LF4Q1PGT

Vážení rodiče, 7.1.2021 nás čekají další online schůzky (přes teams profil Vašich dětí) od 17 hodin. Taktéž nabízím možnost osobní konzultace, pokud potřebujete. Kdykoliv po domluvě. S pozdravem Petrová.

Vážení rodiče, milí žáci, přeji Vám krásné vánoční svátky, klid a pohodu. Do Nového roku hlavně pevné zdraví. Velice Vám děkuji za spolupráci v této nelehké době. Petrová.IMG 20201218 110943

Sněžííííí!!! V rámci tělesné výchovy jsme si dnes užili první sníh, stavění sněhuláka, koulovačku, také sjezd na lopatě se povedl. Po příchodu do školy nás čekala svačina a teplý čaj pro všechny.

třída

holky  tonda

Známe termín lyžařského kurzu 1. - 5.3.2021, nezávaznou přihlášku Vám rozdám v pondělí.

lyžák

7.12. možnost vánočního fotografování, nabídka v letáčku.

Vážení rodiče, milí žáci.

7.12. se potkáme u vstupu z Atria v 7:50 (prosím o přesnost) s rouškou (+ dvě náhradní), po desinfekci rukou zamíříme do třídy. Učíme se dle rozvrhu. Tělesná výchova bude probíhat formou procházky venku (teplé oblečení). V případě škaredého počasí jsme ve třídě (prezentace úspěšných sportovců, historie OH atd.).

Ráda bych Vám nabídla termín online konzultačních schůzek přes teams na účet Vašich dětí (určitě Vám pomohou) ve čtvrtek 26.11.2020 v 16:00.

V případě dotazů mě, prosím, kontaktujte.

S pozdravem Petrová.

Mám pro Vás dobrou zprávu. Určitě jste hlasovali v projektu Společně tvořímě jih. Náš projekt Ringo pro všechny na travnatém hřišti školy uspěl. Děkujeme.

d8 ringo centrum aa6cc52dd385e11b41403de2fb61a3fb

Ahoj třído, jak jste si užili prádniny? Pošlete mi fotku na mail nebo do skupiny.

Těším se na další třídu živočichů, která nás čeká v přírodopisu - OBOJŽIVELNÍCI. Zdraví Petrová.

Přeji krásné podzimní prázdniny a pamatuj, hlavně buďme zdraví. Petrová.

leták pro 2. stupěň

V pracovních činnostech se učíme přišívat knoflíky s paní uč. Langrovou. Jak myslíte, že nám to jde:-)?

IMG 20201005 124137

Preventivní program pavučina

Úkolem bylo přejít krokodýlí řeku v zadaném čase, spolupracovat a pomáhat si.

IMG 20201001 111835

Vážení rodiče, tělesná výchova žáků II. stupně bude s okamžitou platností probíhat venku (zdravotní procházky). Prosím o spolupráci s nachystáním dostatečně teplého a venkovního (klidně stašího) oblečení a obuvi svým dětem.

Děkuji Petrová.

Dnešní tělocvik byl ve znamení výzvy v opičí dráze holky proti klukům. Holkám se dařilo lépe, ale hlavně byla zábava, pohyb a radost. Vyhlášením nouzového stavu se v tělocvičně chvíli neukážeme, ale sportovat budeme dál.

120323145 346832763424033 2578505864182159546 n   120426753 411749389808724 2920443830688513056 n

Nový školní rok začal:-).

Opět nosíme roušky ve společných prostorách školy, sportujeme celá třída dohromady a učíme se, zatím nám to celkem jde, těšíme se na společné zážitky, které nám školní rok přinese.