Aktuálně
Den Země

Den Země

Milí přátelé, rodiče, žáci,
Za 2 dny nás čeká Den Země, jeden z největších světových svátků zaměřený na propagaci a podporu ochrany životního prostředí. Pojďte ho oslavit velkolepě a zapojte se do Kampaně obyčejného hrdinství! Pojďte reálně něco změnit!  Pojďte s námi ovlivnit naši společnost skrze děti, rodiče, sousedy… Již máme přihlášeno 98 týmů (ekotýmů, škol, skautských oddílů i jednotlivých rodin), které společně plánují zapojit více než deset tisíc lidí. Informace ke kampani najdete  na webu https://ekoskola.cz/cz/kampan-oh, Vy se nepřihlašujete, naše škola je již přihlášená!!! OD 26. 4. – 2. 5. 2021 se zapojte do vybrané výzvy.

1) Stáhněte si Deníček účastníka 

2) vyberte si výzvu ( nebo i více)

3) zapisujte do Deničku své výsledky v týdnu 26.4. – 2. 5. 2021

4) vyplněný Deníček účastníka odešlete do 5.5. na email : langrova@kosare.cz nebo boucna@kosare.cz .

Kampaň obyčejného hrdinství vám dává příležitost aktivizovat svůj tým, svoji skupinu, svoji rodinu a přátele, dává vám příležitost něco udělat pro životní prostředí! Využijte toho! Již jen tím naplníte princip obyčejného hrdinství! 
K inspiraci i vzorový Deníček účastníka rodiny Novákových„Kampaň obyčejného hrdinství umožňuje vytvářet naději pro budoucnost.
Ukazuje zapojeným týmům i jednotlivým účastníkům, že je důležité začít zlepšovat svět u sebe, ale nesmí tam přestat.“ Díky, že do toho půjdete s námi!

Za školu žáci Ekotýmu a Mirka Langrová