Aktuálně
Letní kempy na naší škole

Letní kempy na naší škole

Na naší škole proběhlo o prázdninách několik příměstských kempů, kde se žáci velmi dobře bavili, hráli různé hry, poznali nová místa a zažili spoustu dobrodružství.

„Co medvědi nevědí“ a my víme nebo se dozvíme

třeba na Kempu 🙂 od 26.7. – 30.7.2021. Kempu se zúčastnilo 30 dětí. Navštívili jsme lesní školu, hráli hry v tělocvičně, Olympiádou otevřeli nové hřiště, vyráběli jsme lapače snů, zažili spoustu dobrodružství ve Fajne dílně, kde jsme vyráběli žížalovník, vyrobili srdíčka pro maminku a nakonec jsme jeli na výlet do Oder do vodního mlýna a  na dopravní hřiště. Už se těšíme na příští rok!!

 

Sportuj, uč se a bav se!

Na naší škole proběhl příměstský tábor v termínu 12.7.-16.7. Sportuj, uč se a bav se! Žáci navštívili v rámci projektu sponzorovaného statutárním městem Ostrava velmi pěkný program v ZOO, dále pak navštívili Hasičské muzeum v Ostravě, Lesní stezku v Klimkovicích a další zajímavosti v okolí Ostravy. Celý týden byl ve znamení sportu a zábavy, ale také opakování základního učiva. ☺ Tábor byl sponzorován statutárním městem Ostrava, a my za to velmi děkujeme!!!  Ostrava!!! | Studio Najbrt

Letňáček – další kemp na Košařce

12. – 16. 7. proběhl za přispění MŠMT také příměstský kemp Letňáček. Během pěti dnů jsme si užili spoustu legrace, naučili se mnoho nového a hlavně jsme se potkávali se svými kamarády. Trochu nám nepřálo počasí, ale i tak jsme stihli navštívit Lesní školu, Farmu Duběnku, včelaře Františka, dopravní hřiště nejen na Kučerce, ale i v Odrách. Hodně jsme sportovali v tělocvičně a na našem novém hřišti. 

Letňáček II

V průběhu července proběhl za přispění MŠMT na naší škole Letní kemp Letňáček II. S dětmi jsme navštívili Lesní školu, Farmu Duběnku, dopravní hřiště v Odrách, Landek park. Dny jsme si užívali v blízké přírodě (Hrabovjanka, Bělský les) i na našem novém školním hřišti. 😊

Letní kemp „Cesta kolem světa“ na Košařce 23.-27.8.2021

Poslední prázdninové dny proběhl početný příměstský kemp na naší škole, která nám poskytla perfektní zázemí a chutnou stravu v naší jídelně. Celkem 45 žáků prožilo dobrodružný týden plný her, poznání, zábavy a sportu. Klidová část dne byla věnována doučování a osvěžení si školních vědomostí. Navštívili jsme Lesní školu, Radnici města Ostravy s jízdou výtahem Páternoster, hrad Helfštýn, Fajnou dílnu a Malý svět techniky. Pestrý program nezhatilo ani špatné počasí, dobrá nálada nás provázela v průběhu celého týdne. Olympijské hry a jejich slavnostní zahájení ocenily všechny děti. Zlatou medaili, cenu a úsměv na rtu si domů odnesl každý účastník.

Letní kempy byly financovány MŠMT, děkujeme. Pevně věříme, že úspěšnou akci zopakujeme
i příštím roce.

Všechny fotografie naleznete zde.