Ozdravný kurz s možností lyžování pro 7. – 9. třídy

Termín: 9.1.2022 (neděle) odjezd v 15:00 od parkoviště České spořitelny. Návrat 22.1.2022 (sobota) kolem oběda.

Místo: Horní Lomná, Beskydy

Ubytování: rodinný penzion u Studánky

Program: První týden lyžování, neděle celodenní výlet Rybí dům, plavecký bazén Excelsior, druhý týden dopolední výuka, odpolední bohatý program, maškarní bál, Olympijské hry atd.

Důležité: V den odjezdu budeme vybírat cerifikát očkování nebo prodělaný Covid nebo PCR test (ne starší 72 hodin), ofocenou kartičku pojišťovny, léky, bezinfekčnost (podepsanou rodiči v den odjezdu), lyžaři potvrzení o seřízení lyží a snowboardů.

Během tohoto týdne děti doplatí zbytek ceny pobytu, donesou zdravotní způsobilost a lísteček se souhlasem na plavání.

V rámci našeho zdraví a dodržení hygienických nařízení budou děti testovány antigenními testy, stejný režim jako ve škole.

Veškerou elektrotechniku děti berou na vlastní zodpovědnost.

Nově nás sledujte na Facebooku, kde budou z kurzu vkládány fotografie, novinky, zprávy atd.