Aktuálně
Týden za námi – OZDRAVNÝ POBYT

Týden za námi – OZDRAVNÝ POBYT

Máme se parádně!!! Zdravíme Vás všechny ze skvělého „OZDRAVÁKU“, kde si užíváme super zábavy, ale samozřejmě také povinností. Sledujte nás na Facebooku https://www.facebook.com/zs.ms.vaclava.kosare

První týden ozdravného pobytu je za námi. Jaký byl? Lyžaři navštívili ski areály Mosty u Jablunkova, Bukovec a Armádu. Přes počáteční strach a seznamování se s technikou máme v závěru týdne skupinu lyžařů a snowboardistů, která jezdí plynule a bezpečné. A je připravena na závody. Nelyžaři se věnovali turistice. Vrchol Kamenitý, Křížová cesta a prales Mionší je zlomek turistických cílů, které jsme navštívili. Večerní program naplňují diskotéky, deskové hry, vědomostní kvízy, turnaj v minifotbálku, rukodělné činnosti, odborné přednášky a filmové večery. Nálada je po celou dobu výborná a všechny děti musíme pochválit za spolupráci a férový přístup.

Všechny fotografie naleznete zde.