Aktuálně
DEN ZEMĚ

DEN ZEMĚ

Ve dnech 20. – 22.4.2022 proběhl na naší škole DEN ZEMĚ pro žáky 1. stupně a pro naše předškoláky. Jednotlivé třídy se rozdělili do skupin a žáci postupně plnili zábavné a zároveň poučné úkoly na deseti stanovištích. Více zde….

Žáci si vyzkoušeli jak se třídí odpad, vyplňovali křížovku s ekologickou tématikou, skládali dohromady EKOKODEX a dozvěděli se spoustu zajímavých informací např. i o naší sáčkové kampani. Na „hřbitově odpadků“ zjistili, jak dlouho se určité materiály rozkládají. Také se pokusili namalovat naši planetu Zemi a určovali druhy zvířat a rostlin. V PC učebně správně třídili v počítačové hře odpad. Vědomosti doplnila také zábava v podání opičí dráhy v tělocvičně.  

Tyto projektové dny zorganizovala paní učitelka Mgr. Miroslava Langrová a s pomocí našich skvělých deváťáků se vše povedlo na jedničku.

Fotografie naleznete zde.