Aktuálně
Branná soutěž WOLFRAM

Branná soutěž WOLFRAM

Dne 17.5.2022 jsme navštívili základní školu Porubská, kde se konala branná soutěž WOLFRAM, která propojuje občanskou výchovu, zdravovědu a tělesnou výchovu. Branný závod nese název po parašutistech vysazovaných na území…

protektorátů Čechy a Morava během 2. světové války. Na jednotlivých stanovištích jsme si mohli zkusit přejít minové pole, střílet ze vzduchovky, silový trojboj nebo oživovat raněného atd. Disciplíny nebyly jednoduché a vyžadovaly soustředění, spolupráci, rychlost, zručnost a vědomosti. V konkurenci 20ti družstev z celé Ostravy jsme obsadili krásné 8. místo. Kdo naši školu reprezentoval?

Eva Grygarčíková, Klára Dehnerová, Jakub Škulavík, Adam Pěšala, Matěj Schejbal, Antonín Záviský, Dominik Horváth a Samuel Červeňák.

Všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.