Aktuálně
Moderní technologie bez hranic – závěrečná konference

Moderní technologie bez hranic – závěrečná konference

V úterý 31.5. se konala v Best Western hotel Vista závěrečná konference k projektu Moderní technologie bez hranic, kterou realizuje polské město Wodzisław Śląski se Statutárním městem Ostrava, městským obvodem… 

Ostrava-Jih. Naše škola byla jednou ze šesti škol, které se zúčastnily programů na tři různá témata, od návštěvy České televize v Ostravě, rozhlasové stanice v Polsku, kurzů fotografování a úpravy fotografií až po robotiku, do které jsme byli zapojeni my. Během konference zástupci všech škol odprezentovali své postřehy a zážitky, co se jim líbilo, co třeba ne, jak vnímali přínos tohoto projektu.

Za naši školu se ujali slova Kája, Katka, Verča, Filip a Tomáš, žáci 9. ročníku.

Součástí programu bylo i vystoupení mistra České republiky v moderní magii a vítěze soutěže Československo má talent, Ondřeje Sládka. Dále jsme obdrželi každý fotoknihu s fotografiemi z projektu a dobré k dobré náladě jistě přispělo i pohoštění a bohatý oběd. Pěkně vše vystihuje věta z prezentace našich deváťáků: Nikdo nelitujeme, že jsme do toho projektu šli. 

Všechny fotografie naleznete zde.