Aktuálně
Zahradní slavnost na KOŠAŘCE

Zahradní slavnost na KOŠAŘCE

V pátek 17.června se konečně po dvou letech opět konala ZAHRADNÍ SLAVNOST. Program začal vystoupením našich nejmladších dětí z MŠ, poté se s námi rozloučili „deváťáci“, kteří zároveň předali štafetu budoucím prvňáčkům. 

Vedení školy také ocenilo žáky, za jejich úspěchy v tomto školním roce. Program byl opravdu pestrý, děti si nejvíce užily malování na obličej, skákací hrad, tvůrčí dílnu, fotokoutek a další. Po celou dobu nás provázela hudba v podání DJ. Celou akci si především užili naši deváťáci, ale na své si přišli i rodiče, kteří hojně využili občerstvení v našem bufetu, a také si jistě odnesli zajímavé ceny z tomboly. Všem děkujeme za účast a členům ze SRPŠ za pomoc při organizaci a přípravě. Část programu byla financovaná z projektu Visegrad Fund.

Všechny fotografie naleznete zde.