Aktuálně
Charitativní běh pro dobrou věc

Charitativní běh pro dobrou věc

V úterý 18.6.2024 jsme zorganizovali ve spolupráci se ZŠ Horymírova Charitativní běh v Bělském lese pro nadaci La Vida Loca a její projekt Život v kufříku. Podpořit nás přišlo několik škol, např. ZŠ Volgogradská, Jugoslávská a také ZŠ Železárenská (ZŠ speciální pro žáky s více vadami). Všichni úspěšně zdolali běžeckou trať, ať už kratší nebo delší verzi. 
Podpořili nás osobnosti v čele s panem místostarostou Mgr. Radimem Ivanem, také náměstek hejtmana Mgr. et Mgr. Lukáš Curylo, dále pan senátor a horolezec Ing. Leopold Sulovský, pan Ing. Radovan Psotka z rekreačního střediska Rališka a v neposlední řadě se běhu účastnila paní Lucie Oravcová z nadace La Vida Loca. 
Při běhání dětem pomáhali také sportovci z České volejbalové reprezentace do 20 let. 
Všem děkujeme za podporu a jsme velmi rádi, že jsme mohli předat nadaci šek s částkou 20.000,-Kč.

Fotografie z této vydařené akce naleznete zde.