Třída 3.B

PROTOŽE JE MĚSÍC KVĚTEN INSPIROVALO TO I NAŠÍ PRÁCI S PLASTELÍNOU VE VÝTVARNÝCH ČINNOSTECH.

V úterý 10.5.proběhl i v naší třídě den veselých ponožek.

V ÚTERÝ 3.5. PROBĚHLA PĚVECKÁ SOUTĚŽ  MEZI ŽÁKY 3. ROČNÍKU,VŠEM SE VYSTOUPENÍ MOC POVEDLO A Z NAŠÍ TŘÍDY ZÍSKALA 1. MÍSTO SABINKA ĎURKOVÁ A DĚLENÉ 3. MÍSTO JEJÍ SESRTA DIANKA.GRATULACE!

DEN ZEMĚ -DĚTI PLNILY ÚKOLY NA STANOVIŠTÍCH,KTERÉ JIM PŘIPRAVILI DEVÁŤÁCI.VŠICHNI BYLI MOC SPOKOJENI A UŽILI SI TO.

STÁLE SI PĚKNĚ  UŽÍVÁME A TRÉNUJEME NA PLAVÁNÍ.

31.3.VÍTÁNÍ JARA -prodejní jarmark a dílničky

Ozdravného pobytu v Jeseníkách na Rejvízu se od 13.3. do 26.3. z naší třídy účastní Anička,Adélka,Ema,Katka,Marián a Matěj.

Ve čtvrtek 17.2. proběhla výuka dopravní výchovy na ZŠ Kučery.

Ve středu 16.2.jsme si užili vzdělávací program v OZO Ostrava,děti si zopakovaly třídění odpadu.

V pátek 11.2. jsme zahájili plavecký výcvik-děti jsou moc spokojené!

V PÁTEK 28.1. PROBĚHL V NAŠÍ TŘÍDĚ PEXESOVÝ TURNAJ-NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ BYLI ANI,CRISTIAN A ANIČKA.

7.1. jsme navštívili divadelní představení UTÍKEJ ,MYŠKO,UTÍKEJ! v DIVADLE LOUTEK.Dětem se představení moc líbilo.

ÚSPĚŠNÝ A ZDRAVÝ ROK 2022!

6.12.nás ve třídě navštívil Mikuláš se svými pomocníky a dostali jsme něco sladkého

Ve čtvrtek 2.12. jsme navštívili KNIHOVNU,děti pracovaly s příběhem o SVĚDOMÍ a práce se jim moc podařila.

Náš příspěvek pro kočičky z útulku v  Ostravě-  Zábřehu.Děkuji VIKI,MARIÁNE,KEVINE ,DOMINIKU!

V matematice jsme procvičovali násobení a dělění v oboru násobilek tentokrát na tabletech.

16.11. PROBĚHL DEN ŠÍLENÝCH ÚČEŮ

2.11. jsme oslavili  DEN DÝNÍ A STRAŠIDEL

NEJLEPŠÍ PRÁCE NAŠÍ PODZIMNÍ TŘÍDNÍ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE-ADÉLA ,VIKTOR,EMA,MARIÁN

V ÚTERÝ 2.11. SE USKUTEČNÍ TRADIČNÍ DEN DÝNÍ A STRAŠIDEL

MY JSME ŽÁCI 3. B BEREME VŠAK NA SEBE PODOBU RYBIČKY………..

AHOJ DĚTI!VÍTÁM VÁS VE TŘETÍ  TŘÍDĚ!