Třída 4.B

Den stromů jsme si s dětmi užili tvořením plakátků, křížovek a hádanek.

Ve středu 20.října proběhne v naší třídě projektový den se stromy – k Mezinárodnímu dni stromů.

Děti budou rozděleny do skupinek, budou tvořit plakátky, křížovky a osmisměrky pro své spolužáky, plnit zajímavé úkoly a mohou přijít v oblečení v barvách podzimu!!

V pátek 12.listopadu se uskuteční výlet do Prahy vlakem, kde děti navštíví Národní muzeum. Peníze a přihlášky jsou již odevzdané. Sraz dětí je na nádraží Svinov v 6.30, předpokládaný návrat bez zpoždění vlaku ve 20.03 tamtéž. Děti je nutno ráno na nádraží zavést a večer si je na Svinově opět osobně vyzvednout. Věřím, že si výlet společně užijeme!

V úterý 2.11. se opět uskuteční Den dýní a strašidel. Děti mohou donést vlastnoručně vydlabou dýni na soutěžní výstavu a také přijít ve strašidelném kostýmu !!

V úterý 26.10. dopoledne se naše třída zúčastní výuky v ODIS busu , který přijede za námi až do školy.