Třída 7.B

Ve středu 11.5. proběhla na naší školem už druhým rokem Sáčková kampaň. Děti ušily látkové sáčky a rozdávaly je kolemjdoucím jako náhradu za stéle se opakující a neekologické sáčky plastové. Do našich plátěných nebo záclonových pytlíků lze nakupovat pečivo, ovoce či zeleninu. Mnozí dospělí byli nadšeni a sáčky si od dětí rádi vzali.

V úterý 10.5. se v naší škole konal “noback pack day”, kdy měly děti dorazit do školy bez jakýchkoli aktovek, tašek a baťohů. Místo nich si měly vymyslet něco jiného. Eliška byla opravdu originální a donesla si učebnice v krabici od pracího prášku. Ostatní se přidali alespoň různobarevnými ponožkami

Děti z Ukrajiny v naší třídě

V půlce března jsme i my v naší třídě přivítali první děti z Ukrajiny. Jsou velmi milé a my jsme rádi, že jim můžeme pomoci s výukou v naší škole a hlavně s porozuměním českému jazyku. Dnes nás holky velice mile překvapily, protože mají narozeniny a upekly nám koláč. Byl moc dobrý :)))))))

Od 1. února máme nový rozvrh.

Po delší pauze jsme zase společně všichni ve škole 🙂

Někteří z nás se letos poprvé účastnili ozdravného pobytu v Horní Lomné. Krásně jsme si to užili a dobře se s námi bavili i naši učitelé :)))))))

Poslední den školy jsme si užili Vánoční besídku. Pod stromečkem se objevil i pro každého milý dárek. Přejeme všem krásné a pohodové Vánoce a hodně štěstí do nového roku.

Na závěr tohoto roku proběhl jako každoročně Vánoční turnaj. Soutěžilo se ve třech disciplínách – přehazované, vybíjené a futsale. Naše třída získala 1. místo a krásný putovní pohár. Hurááááá!!!!!!

V pondělí 20.12. jsme společně navštívili Fajnou dílnu v Dolní oblasti Vítkovic. Vyrobili jsme si tři krásné výrobky, a to drátěné srdíčko, dávkovač bombónů a náramek na ruku. Všechny nás to moc bavilo a už se těšíme na další návštěvu :))))))

Ve výtvarné výchově se nám podařily vyrobit krásné vánoční ozdoby  :)))

V pondělí 20.12. jsme navštívili Fajné dílny v Dolní oblasti Vítkovic. Vyrobili jsme si tři krásné výrobky, a to drátěné srdíčko, dávkovač bombónů a náramek na ruku. Všechny nás to moc bavilo a už se těšíme na další návštěvu :)))))))))

NAŠE PODZIMNÍ TVOŘENÍ VE VÝTVARNÉ VÝCHOVĚ

Jako prevence rizikového chování probíhají ve škole každoročně programy se sdružením Pavučina. Tentokrát budou v sedmých třídách zaměřeny na potřeby těla a prevenci šikany.

Naše výtvarně zpracovaná jména :)))

Rozvrh hodin naší třídy