Fotogalerie školní družiny
Turnaj v piškvorkách

Turnaj v piškvorkách

Dne 22. 11. 2022 jsme uspořádali turnaj v piškvorkách. Jednotlivá oddělení vyslala své zástupce. Celkem se zúčastnilo 18 hráčů.

Všichni hráli s chutí, souboje byly napínavé, některé rychlé, jiné dlouhé. Každý hráč piškvorek dostal po skončení turnaje sladkou odměnu a Ti nejlepší získali i menší věcnou odměnu. Všichni hráči si zaslouží velkou pochvalu.

Kdo patřil k těm nejlepším, jež zvolili tu správnou strategii? Na 1. místě se umístil Juráš K. (3. oddělení), na 2. místě Dominik H. (3. oddělení), 3. místo obsadila Ema V. (2. oddělení) a 4. místo Viki P. (2. oddělení). 

V pexesovém turnaji se dařilo dětem z 1. a 3. oddělení, v piškvorkách se dařilo dětem z 2. a 3. oddělení. Už se chystáme na další turnaj v deskových hrách.  Bude to “Člověře, nezlob se” a proběhne až po vánočních prázdninách. Kterému oddělení se bude dařit? Nechme se překvapit.

A jak pekelně se děti při hraní soustředily? To Vám prozradí naše fotografie z akce. 

Jaroslava Zlá – vychovatelka ŠD