Akce naší třídy do konce května

V pondělí 22.5. se fotíme. Cena fotky je 40kč, prosím o zaslání do pátku 19.5.. Pokud budou chtít děti skupinky, pak osoba na fotce 20kč.

Ve středu 24.5. jdeme na výuku na dopravní hřiště – odchod od školy v 8h, přilba, svačina, pití, přezůvky, psací potřeby a sešit do dopravní výchovy. Návrat ke škole ve 12,30, výuka poté nebude pokračovat. Sportovní oblečení.

V pátek 26.5. jedeme do Dolní oblasti Vítkovice na výukový program, sraz u Alberta 7,45, tamtéž rozchod ve 12,30. ODISka, svačina, pití, kapesné, pohodlné oblečení.

V úterý 30.5. jdeme do kina na Den dětí. Odchod od školy v 7,30. Svačinu, pití, menší kapesné na zmrzlinu třebas. Návrat 12,35 ke škole.

Ve středu 31.5. jedeme do loutkového divadla. Výuka pouze první vyučovací hodinu – český jazyk. ODISka, svačina, pití, opět menší kapesné do centra a slušné oblečení. Návrat 13,30 ke škole.