Nezařazené
Školní výlet

Školní výlet

V pátek 23.6. 2023 jsme podnikli výlet do  Teplic nad Bečvou. Aby to ale bylo zajímavější, nejdříve jsme si zajeli vlakem do Hranic na Moravě, kde jsme si prohlédli centrum města, jehož dominantu tvoří nádherný kostel uprostřed náměstí. Kolem půl jedenácté jsme se pěšky vydali do Teplic nad Bečvou, což byl cíl našeho výletu. Příjemnou procházkou po naučné stezce Hůrka jsme přišli nejdříve k Hranické propasti, kterou jsme si prohlédli z výšky, poté jsme přešli přes vlakové koleje a přes most a byli jsme v cíli. Teplice nad Bečvou je lázeňské městečko, v němž se nachází Zbrašovské aragonitové jeskyně, jež jsme měli možnost si s milou mladou průvodkyní projít a prohlédnout. Ačkoli ráno pršelo, po celou dobu našeho výletu nám počasí přálo – sluníčko svítilo a celkově se náš výlet velmi vydařil.