Ocenění pracovníků v oblasti školství u příležitosti Dne učitelů 2024

V úterý 26.3.2024 rozhodla rada města o ocenění pracovníků v oblasti školství ve čtyřech kategoriích u příležitosti Dne učitelů 2024.
Náměstkyně primátora Mgr. Andrea Hoffmannová, Ph.D. předala slavnostně naší paní ředitelce Mgr. Radce Palátové v Komorní scéně Aréně ocenění mimořádné pedagogické osobnosti. Gratulujeme.

Ani v obvodu Ostrava-Jih na ně nezapomněli a u příležitosti výročí narození Jana Ámose Komenského ocenili nejlepší pedagogické pracovníky ve třech kategoriích.
Za dlouholetou a přínosnou práci ve školství byla oceněna paní učitelka Mgr. Hana Vyvlečková, která působí na naší škole již řadu let. Gratulujeme k ocenění a děkujeme za její činnost a práci.

Speciální ocenění dostala naše paní ředitelka Mgr. Radka Palátová za realizaci úspěšného projektu, jež pomohl rychlému začlenění ukrajinských žáků i jejich rodin do českého kolektivu.

Video z této události naleznete zde.