Zeměpisná soutěž

Dne 3.4.2024 se na naší škole konala zeměpisná soutěž pod názvem „Co víš o Evropě?”. Zájemci z 2. stupně plnili různé úkoly, s mapou podle fotografií známé památky a luštili doplňovali informace. Na 1. místě se umístila Marie G., 2.místo Matyáš S. a 3. místo obsadila Vanessa F. Vítězům blahopřejeme děkujeme za účast.

Třídní schůzky

Srdečně Vás zveme na třídní schůzky konané ve čtvrtek 11.4. v 16,30 hod. Po třídních schůzkách se můžete zúčastnit besedy ve školní knihovně na téma Kyberšikana, kterou si pro vás připravila městská policie.

Třídní schůzky

Srdečně Vás zveme na třídní schůzky konané ve čtvrtek 11.4. v 16,30 hod. Po třídních schůzkách se můžete zúčastnit besedy ve školní knihovně na téma Kyberšikana, kterou si pro vás připravila MĚSTSKÁ POLICIE.