Soutěž pro školy – Beach volleyball

Zapojili jsme se do soutěže pro školy o vstupenky na elitní turnaj Volleyball World Beach Pro Tour v Ostravě. Vloni jsme byli celou atmosférou nadšeni, snad se nám podaří vstupenky vyhrát a porota ocení naše výtvory.

“Fitko pro mozek ” a ” Co se stane ve vteřině “

Naši spolužáci jsou ve škole v přírodě, ale ani my se nenudíme. Inovativní výuku v Avion Shopping Parku “Fitko pro mozek ” a ” Co se stane ve vteřině ” – jak předejít úrazům si užily třídy 4.a 4.B. Nikdo nebyl zraněn, i když převazy studentů Střední zdravotnické školy vypadaly více než věrohodně. Všechny fotografie naleznete zde.

Pozdrav z ozdravného pobytu

Pro rodiče, příbuzné a kamarády, kteří nemají facebook, přikládám odkazy na fotky z ozdravného pobytu.Fotografie z akce zde.Fotografie z akce zde. Fotografie z akce zde.  Fotografie z akce zde.  Fotografie z akce zde.  Fotografie z akce zde.  Fotografie z akce zde.  Fotografie z akce zde.  Fotografie z akce zde.  Fotografie z akce zde.  Fotografie z akce zde.  Fotografie z akce zde….