CORRENCY DĚTI – Projekt na podporu mimoškolních aktivit dětí

Městský obvod Ostrava-Jih uvádí na svém území inovativní projekt Corrency na podporu rodin s dětmi a lokálních poskytovatelů služeb pro aktivní vyžití dětí. Cílem projektu je poskytnout finanční podporu rodinám z Ostravy-Jihu a podpořit jejich děti v mimoškolních aktivitách, a zároveň motivovat místní poskytovatele aktivit a kroužků. Rodiny s dětmi do 15 let získají po registraci finanční podporu z rozpočtu…

Matematika – trochu jinak

Naše literární učebna prochází rekonstrukcí. Rozhodli jsme se využít prázdných prostor. Měřili jsme rozměry třídy metrem a zakreslili půdorys učebny do sešitu. Zjistili jsme, že učebna je složena z tří původních tříd. Měření metrem je pro některé z nás hračka, pro některé nová zkušenost. Procvičili jsme si u toho převody jednotek.

Příspěvek na kroužky

Připomínám rodičům, že pro prvních 5000 dětí je připravena dotace 1000kč na volnočasové kroužky. Požádat lze do 31.8. Jak na to?Zaregistrujte sebe a své dítě v termínu od 2. 1. do 31. 8. 2024 na webu:ovajih.corrency.cz/deti. Prvních 5 tisíc takto registrovaných dětí získá 1 000 Kč formouelektronických correntů.