Ocenění naší žákovské kampaně

Ve čtvrtek 7.10.2021 vrcholila Sáčková kampaň, která se uskutečnila na naší škole v minulém školním roce. Spousta dětí, jejich rodičů a i učitelů se zapojila a pomohla našít přes 200 sáčků ze starých záclon. Žáci naší školy sáčky rozdali veřejnosti a výsledky celé akce pak 2 dívky z 8.třídy přijely prezentovat do Olomouce. Veškeré aktivity i malou scénku představily ostatním školám i odborné porotě. Za výsledky Sáčkové kampaně jsme byli odměněni diplomem a drobnými cenami. Vše se odehrálo v Pevnosti poznání, kterou si pak na závěr mohly celou prohlédnout.

Výsledky Kampaně obyčejného hrdinství

A konečně tady máme naše výsledky Kampaně obyčejného hrdinství!

Kolik bylin a stromů jsme zasadili? Kolik CO2 jsme všemi výzvami ušetřili ? Kolik hodin jsme strávili venku a kolik vody jsme ušetřili?
A kolik kilometrů by s námi ušel pavouk Zátopek?
Děkujeme všem hrdinům, kteří se do výzev pustili s námi.
A nazapomeňte, že v plnění výzev můžete pokračovat a tím můžete ovlivňovat planetu i nadále.

Váš Ekotým

Webové stránky Ekoškoly

Webové stránky připravil náš EKO TÝM a najdete je ZDE.