Aktuálně
Podpora aktivit v oblasti prevence

Podpora aktivit v oblasti prevence

Dalším pokračováním projektu Podpora aktivit v oblasti prevence rizikových projevů chování u dětí a mládeže pro školní rok 2022/2023 byly v měsíci říjnu, listopadu a prosinci preventivní programy přímo ve škole. Už dlouhá léta spolupracujeme s organizací Pavučina, jejichž lektory naše děti už znají a vždy se na ně moc těší.

V letošním školním roce jsme se zaměřili na témata: vztahy ve třídě, buďme kamarádi, prevence šikany, zdravý životní styl, problematika sociálních sítí, předsudky a rozhodování. Programy byly pro děti přínosné a dobře se u nich bavily nejen ony, ale i lektoři a učitelé.

Před lyžařským kurzem pak za pomocí dotace v rámci téhož projektu mohla naše škola zakoupit také několik deskových her, které teď využívají děti při pobytu v Horní Lomné v odpoledním klidu nebo v jiných volných chvílích.